Kto może korzystać z rozwiązań wFirma?

Księgowość to jeden z najważniejszych elementów każdego przedsiębiorstwa. Samodzielne prowadzenie księgowości wymaga czasu, wiedzy merytorycznej i praktycznej, ni więc dziwnego, że wiele firm decyduje się skorzystać z usług kompetentnych jednostek zewnętrznych.

Możliwości na tej płaszczyźnie jest bardzo wiele, jedną z alternatyw są usługi świadczone drogą elektroniczną. Przyznać należy, że jest to alternatywa wygodna i elastyczna. Co ważniejsze, usługi księgowe świadczone są na bardzo wysokim poziomie.

Przykładem obrazującym powyższą tezę jest portal wFirma.

W tym momencie pojawia się pytanie, kto może korzystać z usług serwisu? W rzeczy samej nie ma żadnych ograniczeń, alternatywa adresowana jest zarówno do małych, jednoosobowych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Nietrudno jednak zauważyć, że przeważającą grupę klientów stanowią małe i średnie przedsiębiorstwa.

Ważną kwestią dla każdego zleceniodawcy są faktyczne koszty usługi. W przypadku wspomnianego serwisu pomocnym narzędziem jest wFirma cennik, który każdy klient otrzymuje przed podpisaniem umowy. Rozwiązanie to zawiera rzetelne informacje dotyczące oferowanych usług oraz ich cen. Priorytetem jest bez wątpienia pakiet podstawowy, najbardziej rozbudowany i funkcjonalny.

W ramach pakietu podstawowego każdy klient otrzymuje dostęp do rozbudowanego systemu informatycznego online, dzięki czemu wiele przedsięwzięć jest wykonywanych automatycznie, bezpośrednio po wprowadzeniu przez klienta niezbędnych danych.

W ofercie podstawowej znajdują się także usługi realizowane przez doświadczonych ekspertów z zakresu księgowości i rachunkowości.

Ponadto klienci mogą rozszerzyć pakiet o usługi dodatkowe.

Reklamy
Kto może korzystać z rozwiązań wFirma?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s